8. 6. 2013

VideoČudo: Steven Seagal tancuje(?)

V poslednom čase nie je veľa času na tento akože-blog, najviac času mi zaberá člnkovanie po zatopenej Bratislave (žmurk, europoslankyňa Monika). Hovoriac o vrcholovej politike.. na neoficiálnu diplomatickú! návštevu Čečenska zavítal legendárny hollywoodsky bojovník s gravitáciou a zlými scenármi, oficiálny maskot Markízy, a najnovšie predajca ruských zbraní, Steven Seagal. Jeho piatotriedne straight to vhs filmy a pupkatá reality show Lawman tam musia ísť na dračku, súdiac podľa privítania a pôct, ktorých sa sifu Steven v Česku Čečensku dočkal. Ako Vladimír Putin, tak i čečenský prezident Ramzan Kadyrov(tiež vo videu) pokladajú Seagala za svojho priateľa. Kto by nie? 


Zlomený tamojšou vrúcnosťou a vábivou dychovkou, popohnal majster plnoštíhle boky do centra diania. Hudba jačí, Stevenove karate ruky krepčia vzduchom, najbližšia tanečnica prchá a youtube diskutéri (elita diskutérov!) preklínajú terorizmus a teroristov. Aj všeobecne.
Markíza plánuje toto 15sekundové video nastrihať do dvojhodinového loopu a pustiť ako "Megakino Markízy" najbližší "Najakčnejší piatok" (každý ich piatok je najniečo).

Žiadne komentáre: