27. 6. 2013

ČUDO: TV Doma sa uDOMAcňuje v Hollywoode!!

Populárna slovenská stanica doteraz známa  ako odkladište telenoviel miesto, kde každá diváčka nájde svoju vášeň (Skrytú aj Zakázanú) a každá halfscripted USreality šou svoj rerun, začala mieriť do hviezdnych výšin!
Pod hviezdnymi výšinami myslím fakt, že logo TV Doma si v zámorí všimol a na svojom tvajter účte (žmurk na Patrika Š.) všimol špičkový americký režisér Bryan Singer- stojaci za The Usual Suspects, Valkyrie a sériou o Xmenoch (1,2 a 5).

Včera bol v USA zrušený zákon DOMA (The Defense of Marriage Act), ktorý pod vidinou ochrany biblického manželstva umožňoval jednotlivým USštátom odmietnuť uznanie a právne výhody zväzkom osôb rovnakého pohlavia. Singer, ako jeden z gay elity, prejavil radosť z legislatívnej zmeny fotomontážou symbolu komiksového Wolverina trhajúceho "Domu"- logo našej TV Doma.

Well- TV Doma strčila nohu do dvier veľkého sveta.. Na jednej strane som hrdý, na druhej sa trochu obávam, že začne konkurovať HBO a prestane vysielať pecky ako veštiaren či Máša (naj seriál pod slnkom!!).

Žiadne komentáre: